davana.1w.lv

 

Dāvanas viņam


dāvana viņam

Kad meklējam dāvanas svētkos saviem mīļajiem, tad nereti nākas pamanīt, cik dažādi notiek dāvanas meklēšanas process atkarībā no tā, kādam dzimumam meklējam dāvanas. Runājot no personīgās pieredzes, dāvanas sievietēm atrast vienmēr ir nedaudz vienkāršāk, nekā sarūpēt tās vīriešiem. Tieši tāpat galvenokārt veidojam dāvanu ideju rakstus par to, kā atrast noderīgas dāvanas vīriešiem.

Tas ir arī viens no meklētākajiem kopumiem internetā, jo neviens īsti nezina, ko dāvināt vīrietim svētkos. Idejas vari atrast bloga sadaļā Oriģinālas dāvanas

Šajā rakstā tad nolēmām nedaudz pafilozofēt par to, kādas ir galvenās atšķirības meklējot dāvanu viņam un viņai.

Sentiments ir svarīgāks sievietei

dāvana sievietei

Nereti esam novērojuši, ka sievietēm dāvanu ir atrast daudz vieglāk galvenokārt tāpēc, ka viņām rūp nodoms aiz dāvanas. Varam paņemt jebkuru dāvaniņu un piešķirt tai īpašu vērtību, un sieviete to ļoti augstu novērtēs. Piemēram, viņām patīk personalizētas dāvanas, foto atmiņas un rotaslietas. 

Bieži vien to visu iespējams apvienot. Piemēram, sagādat viņai īpašu rotaslietu, kas ir arī personalizēta ar viņai mīļu teicienu, sveicienu vai varbūt pat viņas iniciāļiem.

Vēl viens iemesls ir tas, ka veikalos pieejamais sortiments no visām pusēm kliedz pēc lieliskas dāvanas sievietei. Visas skaistumkopšanas preces, sveces, somiņas, ziedi utt. Tas viss uzreiz liek domāt par to, ka sievietei šīs lietas noteikti patiktu. Savukārt atrast lietas, kas ikdienas veikalos iepriecinātu vīrieti, ir daudz grūtāk. Līdz ar to arī rodas grūtības atrast piemērotāko dāvanu svētkos.

Noderīga dāvana vīrietim

dāvana vīrietim

Vīriešiem patīk saņemt praktiskas dāvanas, tāpēc to arī nosakām kā vienu no pirmajām lietām, ko meklēt dāvanu piedāvājumā. It īpaši, ja tas būtu kaut kas, ko viņi vēlas iegūt vai kaut kas, kas viņiem patiešām vajadzīgs vai kas viņiem patīk. Bieži vien vīrieši paši to nepirktu sev, jo tas ir dārgi vai tāpēc, ka viņi labprātāk tērē naudu citām prioritātēm. Līdz ar to praktiska dāvana pēkšņi ir kas tāds, kas vīrietim ir nepieciešams, bet viņš pats sev to nepirks. Tāpēc tā ir laba izvēle.

Var šķist grūti to izdarīt pareizi, ja runa ir par dāvanu pasniegšanu draugam, brālim, tēvam vai draugam. Tā vietā, lai iegādātos to pašu veco lietu (piemēram, kreklu, ko viņi vienreiz uzvilks), īstais triks ir domāt par noderīgām un praktiskām dāvanām vīriešiem.

Tā vietā, lai iegādātos vīriešiem dāvanas, kuras, tavuprāt, viņiem patiks, iegādājies viņiem kaut ko tādu, ko viņi praktiski izmantos savā ikdienas dzīvē. Piemēram, dāvanu kartes vīrietim ir labs variants. Tu sniegsi vīrietim praktisku dāvanu karti, ko viņš pats pēc saviem ieskatiem iztērēs. 

 

Un ja tomēr vēl neesi atradusi neko labu un vērtīgu, varbūt ir laiks palutināt vīrieti ar ko vērtīgāku. Ieskaties sadaļā Eksluzīvas dāvanas topdavanas.lv. Lai veicas!

 

Citas dāvanas meklē manā rakstā Noderīgas un mīļas Ziemassvētku dāvanas vīrietim.

 

 

 

Komentāri (0)  |  2021-10-11 14:16  |  Skatīts: 124x
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ