davana.1w.lv

 

Dāvanas viņam


davana vinam

Kad meklējam dāvanas svētkos saviem mīļajiem, tad nereti nākas pamanīt, cik dažādi notiek dāvanas meklēšanas process atkarībā no tā, kādam dzimumam meklējam dāvanas. Runājot no personīgās pieredzes, dāvanas sievietēm atrast vienmēr ir nedaudz vienkāršāk, nekā sarūpēt tās vīriešiem. Tieši tāpat galvenokārt veidojam dāvanu ideju rakstus par to, kā atrast noderīgas dāvanas vīriešiem.

 

Tas ir arī viens no meklētākajiem kopumiem internetā, jo neviens īsti nezina, ko dāvināt vīrietim svētkos. Idejas vari atrast bloga sadaļā Oriģinālas dāvanas

 

Šajā rakstā tad nolēmām nedaudz pafilozofēt par to, kādas ir galvenās atšķirības meklējot dāvanu viņam un viņai.

 

Sentimentālas dāvanas ir labāka izvēle viņai

davana sievietei

Nereti esam novērojuši, ka sievietēm dāvanu ir atrast daudz vieglāk galvenokārt tāpēc, ka viņām rūp nodoms aiz dāvanas. Varam paņemt jebkuru dāvaniņu un piešķirt tai īpašu vērtību, un sieviete to ļoti augstu novērtēs. Piemēram, viņām patīk personalizētas dāvanas, foto atmiņas un rotaslietas. Bieži vien to visu iespējams apvienot. Piemēram, sagādat viņai īpašu rotaslietu, kas ir arī personalizēta ar viņai mīļu teicienu, sveicienu vai varbūt pat viņas iniciāļiem.

 

Vēl viens iemesls ir tas, ka veikalos pieejamais sortiments no visām pusēm kliedz pēc lieliskas dāvanas sievietei. Visas skaistumkopšanas preces, sveces, somiņas, ziedi utt. Tas viss uzreiz liek domāt par to, ka sievietei šīs lietas noteikti patiktu. Savukārt atrast lietas, kas ikdienas veikalos iepriecinātu vīrieti, ir daudz grūtāk. Līdz ar to arī rodas grūtības atrast piemērotāko dāvanu svētkos.

 

Kāda ir noderīga dāvana vīrietim

davana virietim

Vīriešiem patīk saņemt praktiskas dāvanas, tāpēc to arī nosakām kā vienu no pirmajām lietām, ko meklēt dāvanu piedāvājumā. It īpaši, ja tas būtu kaut kas, ko viņi vēlas iegūt vai kaut kas, kas viņiem patiešām vajadzīgs vai kas viņiem patīk. Bieži vien vīrieši paši to nepirktu sev, jo tas ir dārgi vai tāpēc, ka viņi labprātāk tērē naudu citām prioritātēm. Līdz ar to praktiska dāvana pēkšņi ir kas tāds, kas vīrietim ir nepieciešams, bet viņš pats sev to nepirks. Tāpēc tā ir laba izvēle.

 

Var šķist grūti to izdarīt pareizi, ja runa ir par dāvanu pasniegšanu draugam, brālim, tēvam vai draugam. Tā vietā, lai iegādātos to pašu veco lietu (piemēram, kreklu, ko viņi vienreiz uzvilks), īstais triks ir domāt par noderīgām un praktiskām dāvanām vīriešiem. Tā vietā, lai iegādātos vīriešiem dāvanas, kuras, tavuprāt, viņiem patiks, iegādājies viņiem kaut ko tādu, ko viņi praktiski izmantos savā ikdienas dzīvē. Piemēram, dāvanu kartes vīrietim ir labs variants. Tu sniegsi vīrietim praktisku dāvanu karti, ko viņš pats pēc saviem ieskatiem iztērēs. 

 

Dažādus piemērus par to, kādas dāvanas izvēlēties, apskati rakstā Dāvanu idejas vīrietim

 

Kāpēc dāvanas vīrietim atrast ir grūtāk?

Orientēšanās dāvanu pasniegšanas pasaulē, jo īpaši, kad runa ir par ideālu dāvanu vīrietim - tēvam, brālim, draugam vai draugam, - dažkārt var šķist kā sarežģītas mīklas risināšana. Izpētīsim, kā tās atrast un kāpēc dažkārt var būt grūti atrast tieši to īsto.

 

Kāpēc atrast dāvanas viņam var būt sarežģīti:

  • Ierobežoti stereotipi – beži vien dāvanas, kas tiek pārdotas vīriešiem, ietilpst šaurās kategorijās (piemēram, instrumenti, tehniskie gadžeti vai ar sportu saistīti priekšmeti). Tas var padarīt dāvanu meklēšanu īpaši sarežģītu, ja vīrietis, kuram pērkat dāvanu, neatbilst šīm ierastajām interesēm.
  • Mazāks uzsvars uz aksesuāriem – atšķirībā no sievietēm, kuras bieži izmanto un novērtē dažādus aksesuārus, daži vīrieši, iespējams, nepiešķir tik lielu prioritāti šāda veida priekšmetiem. Tas ierobežo iespējamo dāvanu ideju klāstu.
  • Smalkas personiskās preferences – vīrieši var nebūt tik atklāti par savām simpātijām vai antipātijām, tāpēc var būt grūti novērtēt viņu intereses. Viņiem var būt arī īpaša gaume vai vēlmes tādās šķietami vienkāršās kategorijās kā alkohols vai apģērbs. Daudzi vīrieši dod priekšroku praktiskām dāvanām, kurām ir skaidrs pielietojums vai mērķis, nevis dekoratīviem priekšmetiem. Šī priekšroka funkcionalitātei var vēl vairāk sašaurināt dāvanu izvēli.
  • Kultūras normas – dažkārt kultūras gaidas attiecībā uz vīrišķību var apgrūtināt dāvanu pirkšanu, kas tiek uzskatītas par pārāk sentimentālām vai emocionālām.

 

Pirmais solis lieliskas dāvanas izvēlē ir saprast, kas ir saņēmēja aizraušanās. Vai viņam patīk gatavot, lasīt vai varbūt viņš ir tehnoloģiju maniaks? Dāvanas saskaņošana ar viņa interesēm ir drošs veids, kā viņu iepriecināt.

 

Kā atrast lieliskas dāvanas vīriešiem

Tā kā daudzi vīrieši novērtē praktiskas dāvanas, padomājiet par kaut ko tādu, kas viņam ir nepieciešams, bet ko viņš pats sev nepirktu. Tas varētu būt kvalitatīvs maks, tehnoloģiju sīkrīks, jauks apavu pāris vai pat specializēti instrumenti kādam viņa hobijam.

 

Ja fiziskas dāvanas nav īsti piemērotas, apsveriet iespēju uzdāvināt pieredzi. Biļetes uz spēli, koncertu, īpašām vakariņām vai nedēļas nogales ceļojumu var būt neaizmirstamas un aizraujošas. Personalizētas dāvanas ir īpašs akcents, kas liecina par rūpību. Tas var būt jebkas, sākot ar īpaši iegravētu pulksteni, personalizētu ādas žurnālu vai pēc pasūtījuma veidotu mākslas darbu, ja viņam tas patīk.

 

Izvēlieties vienu augstas kvalitātes dāvanu, nevis vairākus mazāk nozīmīgus priekšmetus. Kvalitatīvas dāvanas apliecina uzmanību un izpratni par viņa gaumi un vēlmēm. Ja esat patiešām iestrēguši, nevilcinieties lūgt ieteikumus kādam, kas viņu pazīst labāk nekā jūs. Tas varētu būt ģimenes loceklis, tuvs draugs vai pat kolēģi.

 

Lai izdodas vienmēr iepriecināt!

 

Citas dāvanas meklē manā rakstā Noderīgas un mīļas Ziemassvētku dāvanas vīrietim.

 

 

 

Komentāri (0)  |  2021-10-11 14:16  |  Skatīts: 429x
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ