davana.1w.lv

 

Dāvanu idejas vīrietim


brauciens ar kvadraciklu

Lai atrastu lielisku dāvanu vīrietim, ir nedaudz jāpapūlas. Sievietēm atrast dāvanas ir vienkāršāk, jo veikalā ir plašāka izvēle ar dažādiem aksesuāriem, skaistumkopšanas precēm, mīļām lietām ar emocionālu vērtību utt. Vīrietim dāvanas dalās vairākās sadaļās – galvenokārt pēc to noderīguma ikdienā un pēc oriģinalitātes principa.

Tieši šādi FromMe.lv dāvanu karšu centrs veido savas dāvanu idejas un palīdz sagādāt labākās dāvanas. Šajā rakstā lasi vairāk par to, ko uzdāvināt vīrietim svētkos – dzimšanas dienā, vārda dienā, kāzu gadadienā un citos nozīmīgos svētkos. FromMe dāvanas garantē prieku un praktisku vērtību vienlaikus!

 

Vēl vairāk dāvanu idejas meklē dāvanurakstu sērijā Dāvanas vīrietim.

 

Praktiska dāvana vīrietim

 

Visvienkāršākā dāvanas izvēle ir praktiska dāvana vīrietim, jo tā noteikti noderēs ikdienas darbos un pienākumos. Tā ir dāvana, ko vīrietis pats sev iegādātos, lai atvieglotu ikdienu. Tāpēc ar šādu dāvanu nav iespējams nošaut greizi. Vīrietis novērtēs praktisku dāvanu un būs priecīgs par to, ka par viņu rūpējas un neaizmirst īpašos svētkos.

 

Viena lieliska praktiskas dāvanas ideja ir dāvanu karte. To ir vienkārši izmantot, jo tas iespējams dāvanas saņēmējam ērtākajā mirklī un dienā. Iegādājoties dāvanu karti kādā konkrētā veikalā, vīrietis pats spēs izvēlēties sev visvairāk nepeiciešamu produktu vai pakalpojumu, ko izmantot vai iegādāties.

 

Lai izvēlētā praktiskā dāvana būtu vīrietim patiešām piemērota, iespējams vajag aizdomāties par viņa personīgajām interesēm, brīvā laika pavadīšanas veidiem, hobijiem un vaļaspriekiem. Ja vīrietim patīk makšķerēt un medīt, tad noteikti noderēs veikals Ieroči. Tur pieejamas dažādas preces – gan āra apģērbs, gan dažādi aksesuāri, patronas, ieroči, makšķeres un tā tālāk. Ja vīrietis nodarbojas ar sportu, tad viņam varētu noderēs kāds sporta inventārs vai jauns apģērbs sporta preču veikalā,piemēram, Sportland vai Pulsometrs vai XSports.  

 

Vēl kāda praktisku dāvanas kategorija ir noderīgas lietas mājai. Nevienam mājas vai dārza saimniekam nevar būt par daudz darba instrumentu vai dārza kopšanas rīku. Tos vīrietis pats sev iegādātos un priecātos par jaunāku versiju. 

 

Šādas un līdzīgas praktiskas dāvanas iespējams atrast FromMe dāvanu kataloga sadaļā Dāvana vīrietim.

Oriģināla dāvana vīrietim

 

Lai izvēlētos vēl kādu aizraujošāku un interesantāku dāvana, ko izmantot kādā garlaicīgā dienā vai tieši otrākād īpašā notikumā, varbūt var izvēlēties oriģinālu dāvanu. Populāras ir sajūtu dāvanas jeb oriģinālas dāvanas. Tās sniedz dažādas jautras emocijas, ļauj būt drosmīgam un sajust fantastiskas sajūtas. Tas ir varens piedzīvojums, ko izbaudīt un būt priecīgam un pateicīgam par tik jauku dāvanu.

 

Viena no oriģinālajām dāvanām, ko pamēgināt ir dažādi lidojumi. Tie ir pieejami ļoti aizraujoši un arī mierīgi. Tiem ir īpaša brīvības sajūta – atrasties augstu gaisā un vērot skatus no putna lidojuma. Veidi, kā izbaudīt fantastisku lidojumu, ir dažādi. Mierīgs lidojums pāri visai Rīgai ir iespējams ar deltaplānu. Mierpilnākam lidojumam iespējams izvēlēties deltaplānu, akrobātiskākam lidojumam iespējams izmēģināt paraplānu, savukārt ekskluzīvākam piedzīvojumam noteikti jāizmēģina lidojums ar gaisa balonu. Ja ir bail lidot realitātē, tad iespējams izvēlēties 5D kino lidojumu, kur virtuāli apskatīt Rīgu no augšas.

 

Lai uzdāvinātu aizraujošu piedzīvojumu, tam nav jābūt tikai un vienīgi augstu gaisā. Zinātkāram vīrietim, kuram ir interesanti doties uz dažādām vietām un atklāt jaunus faktus, iespējams, patiktu kvesta apmeklējums vai kāda interesanta ekskursija. Savukārt, aktīvāks un adrenalīnu mīlošs vīrietis noteikti novērtētu braucienu ar kvadracikliem vai, piemēram, peintbola spēli ar draugiem. Oriģinālas dāvanas pamatā ir labi pavadīts laiks un pozitīvas emocijas.

 

Šādas un līdzīgas oriģinālas dāvanas iespējams atrast FromMe dāvanu kataloga sadaļā Oriģinālas dāvanas.

Komentāri (0)  |  2020-02-17 15:55  |  Skatīts: 917x
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ