davana.1w.lv

 

Labākie termosi pasaulē


termosi

Termoss ir noderīgs gadžets, kas labi noderēs ziemā un arī vasarā atsvaidzināties. Ziemā tas ļaus sasildīties ar līdzi paņemto tēju, bet vasarā veldzēs slāpes ar vairāku stundu ilgi uzglabātu auksto dzērienu. Ideālā gadījumā termoss uzglabās tavu dzērienu siltu vai aukstu visas dienas un pat divu dienu garumā.

Šajā rakstā apkopoju 3 labākos termosu zīmolus, Stanley, Thermos un Esbit. Tie ir labi sevi pierādījuši kā leģendāri termosi ar fantastisku izturību. Tie visi ir atrodi latviešu interneta veikala UDENSPUDELE.LV sadaļā Termosi.

Lai izdodas atrast sev vērtīgāko termosu ikdienai un atpūtai pie dabas krūts!

 

Stanley klasiskais termoss

Stanley ir amerikāņu zīmols, kas pastāv jau ļoti ilgi, vairāk kā 100 gadus. Tā piedāvājumā ir ne tikai ūdens pudeles, termosi un trauki, bet arī viss cits komfortablai ēšanai, dzeršanai un gatavošanai dabā. Bet nenoliedzami, ka tieši termosi ir zīmola viens no iecienītākajiem produktiem klientu starpā. Galvenokārt jau tāpēc, ka tā termoizturība ir neapšaubāmi izcila.

Zīmola Stanley termosi tiek ražoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Tāpēc arī katram termosam tiek piešķirta mūža garantija, jo zīmols ir drošs par to, ko piedāvā tautai. 

Populārākais ir Stanley termoss Legendary Classic 750ml termoss klasiski zaļā krāsā. Šī krāsa ir Stanley termosu firmas zīme. Latvijā ierasts, ka populārākā ir melnā krāsa, tāpēc visai daudzi izvēlas šo zemes krāsas toni nelielai atšķirībai. Ar visu Stanley termosu piedāvājumu iespējams iepazīties sadaļā Stanley termosi.

 

Thermos leģendārais termoss

Arī Thermos ir zīmols ar vairāk kā gadsimtu senu vēsturi. Viņi bija vieni no pirmajiem uzņēmumiem, kas sāka ražot traukus jeb termosus ar vakuuma izolāciju dzērienu temperatūras saglabāšanai. Pirmais produkts, ko zīmols sāka ražot un izplatīt, bija termoss. Kā jau pats nosaukums arī pasaka priekšā.

Šie termosi ir izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda un ir droši pret noplūdēm. Tie ir eleganti un arī izturīgi - ko vēl varētu vēlēties, vai ne?  Lielajiem termosiem ir pievienots arī ērts rokturis vienkāršākai pārnēsāšanai. Ja man pašam būtu jāizvēlas, tad Thermoss zīmols noteikti būtu viena no manām izvēlēm. Kā jau šajā rakstā var noprast.

Populārākais termoss no viņu piedāvājuma, cik zinu, ir lielais 1.2 litra termoss Thermos Stainless King tumši zilā krāsā. Ar visu Thermos produkciju iespējams iepazīties kategorijā Thermos termosi.

 

Esbit izturīgais termoss

Esbit ir vēl viens cieņas vērts uzņēmums ar leģendāru produkciju, kas sāka veidoties jau kopš tālajiem 30. gadiem. Šis zīmols ir izpelnījies atzinību par leģendāras kvalitātes termosiem, jo tie patiešām ir ko vērti. Šī zīmola termosi ir nepārspējami termoizturības ziņā un arī praktiskumā.

Lai pārliecinātu pircēju par termosa kvalitāti, Esbit zīmols pie katra produkta min ne tikai dzēriena temperatūras uzglabāšanas laiku, bet arī karstumu grādos katrai stundai, ko dzēriens pavadījis termosā. Piemēram, vārīts ūdens būs karsts arī pēc 12 stundām, savukārt pēc veselām 24 stundām tas joprojām būs patīkami silts, lai spētu sasildīt vēsā laikā. 

Populārākais no Esbit termosiem ir 1 litra Esbit Sculpror termoss melnā krāsā, kas ir viens no labākajiem Esbit termosiem. Tas ir attēlā redzamais variants ar ādai patīkamu pārklājumu, kas ir arīdzan matēts. Lieliskos Esbit termosus atradīsi UDENSPUDELE.LV kategorijā Esbit termosi

 

Tas arī viss no manis par termosiem. Šiem 3 zīmoliem es došu priekšroku vienmēr. Par to, kuru izvēlēties, tev gan ir jāizlemj pašam!

 

 

Komentāri (0)  |  2021-10-06 09:13  |  Skatīts: 164x
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ