davana.1w.lv

 

Dāvanu komplekti – laba dāvana kolēģiem svētkos


dāvanu komplekts

Uzņēmums nav nekas bez saviem uzticamajiem un vērtīgajiem darbiniekiem. Svētki ir labs mirklis, kad viņus palutināt ar kādu lielisku un vērtīgu dāvanu. Lai arī kas būtu dāvanas saņēmēji, darbinieki, kolēģi, priekšnieki vai sadarbības partneri, vēlies tos iepriecināt un pateikt paldies par padarīto darbu vai sniegto iespēju. 

 

Labs veids kā to izdarīt, ir izvēlēties noderīgu dāvanu ikdienai un papildināt to ar kādu gardumu. Tādā veidā tiek izveidots dāvanu komplekts, kas iepriecinās un kalpos par personīgu pateicību par paveikto.

 

Šajā rakstā vairāk lasi par to, kādus dāvanu komplektus veidot un kāpēc.

 

Dāvanu komplekti ar noderīgo un garšīgo

Izvēlēties labu korporatīvo dāvanu nav pats vienkāršākais uzdevums, jo katru gadu gribās savus darbiniekus pārsteigt ar ko oriģinālu. Šogad tas varētu būt dāvanu komplekts, kas sastāv no divām lietām – kaut kā noderīga un garda. 

 

Tā ir lieliska dāvanas formula pēc kā vadīties. Lai dāvana būtu izdevusies, tai ir jābūt noderīgai. Tādai, kam ikdienā ir labs pielietojums. Tā varētu būt kvalitatīva ilgtspējīgā ūdens pudele vai, piemēram, termokrūze. To darbinieki varēstu izmantot darbā un ārpus tā. Lai šai dāvanai pievienotu uzreiz baudāmupersonisku vērtību, tai klāt atliek pievienot gardu šokolādes tāfelīti vai smalkas konfektes.

 

Uzņēmums ZE Dāvanu Komplekti veido šāda veida dāvanu komplektus. Tie ir īpaši piemēroti korporatīvajos pasākumos, kad nepieciešamas dāvanas ar odziņu. 

 

Gardums labi papildina dāvanu

Lai sagatavotais komplekts būtu vēl īpašāks, ir labi abas dāvanas savstarpēji saistīt. Lai tās viena otru papildina. 

 

Ja par noderīgo dāvanu tiek izvēlēta termokrūze, tai klāt garduma vietā var pievienot vairākas lietas. Tā kā no termokrūzes gavenokārt tiks dzerta tēja vai kafija, klāt var pievienot kādu našķi, kas labi sader ar karsto dzērienu. Vēl viens lielisks variants – uzdāvināt termokrūzi un garduma vietā pievienot kvalitatīvu kafiju vai beramo tēju. 

 

saldumi dāvanai

 

Dāvanas vizuālais papildinājums

Praktiskās dāvanas ne vienmēr izceļas ar skaistu ārpusi un bieži vien tās ir visai vienkāršas. Tad klāt pievienotais gardums var kalpot par košu un garšīgu akcentu. Nav noslēpums, ka cilvēki novērtē ne tikai noderīgo, bet arī pievilcīgo. 

 

Turklāt gardums būs dāvanas papildinājums, ko darbinieki pēc izvēles varēs baudīt uzreiz pēc dāvanas saņemšanas. Bieži vien korporatīvās dāvanas nav iespējams likt pie lietas tajā pašā mirklī. Piemēram, ja tiek uzdāvinātas dāvanu kartes. Tad gardums kalpos par dāvanas daļu, kas iepriecinās uzreiz.

 

Lai izdodas iepriecināt savus kolēģus svētkos ar vērtīgām un garšīgām dāvaniņām!

Komentāri (0)  |  2021-03-03 10:53  |  Skatīts: 734x
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ