davana.1w.lv

 

Floutings - dāvana pilnīgai atpūtai


Floating relaksācija

Ja tev ir draugs, kolēģis vai kāds cits svarīgs cilvēks, kam vēlies uzdāvināt patiesu atpūtu, bet viņam nav laika doties nedēļu garā atpūtas ceļojumā, tad floutings varētu būt īstā dāvana. Vēl, vairāk, šīs īpašās relaksējošās dāvanas izbaudīšana un jaunu spēku gūšana aizņems mazāk par divām stundām.

Floutings ir vislabākā mūsdienu meditācijas un relaksācijas metode. Tā ir zinātniski pārbaudīta procedūra, ko iesaka ikvienam. Tiek atzīts, ka tieši floutings spēj palīdzēt veselības uzlabošanā un prāta atbrīvošanā. 

Ne katrs zin, kas ir floutings, tāpēc tā aizvien būs oriģināla dāvana. Tā noteikti sniegs jaunas sajūtas, ar kurām padalīties ar citiem.

Floutings ir relaksējoša procedūra

Floutings Rīgā tiek piedāvāts Floating Universe salonā. Tas notiek vēsā un mierīgā istabā ar vannai līdzīgu tilpni, kurā tiek izšķīdinātas dažādas vannas sālis, kas palīdz atbrīvoties. Vannā ūdens ir ļoti blīvs, tāpēc cilvēks tajā neiegrimst. Tajā ieguļoties sajūta ir kā būt bezsvara stāvoklī.

Ūdens temperatūra visas procedūras laikā saglabā aptuveni 35 grādu siltumu. Sākotnēji ūdens var šķist silts, taču drīz vien tu pie tā pieradīsi un tas liksies nemanāms. Šo procedūru iespējams baudīt arī ar izslēgtām gaismām, tāda veidā ļaujot acīm relaksēties tumsā. Gan ar atvērtām, gan aizvērtām acīm efekts būs tāds pats, tāpēc iespējams pielāgot izvēli savām vēlmēm.

Iespēja atbrīvoties no stresa un dienas steigas

Ikdienā mēs tiekam pakļauti stresam, nemieram, haotiskiem notikumiem un satraucošu lēmumu pieņemšanai. Problēmas darbā, mājās vai citviet mēdz sagādāt raizes tādā līmenī, ka ar laiku mēs pārstājam novērtēt skaisto mums apkārt. Mēs aizmirstam par visu pozitīvo, ko pasaule mums spēj sniegt.

Floutings ir veids, kā šos traucēkļus apturēt uz 90 minūtēm un izbaudīt pilnīgu mieru. Pēc izkāpšanas no ūdens, bieži vien tiek konstatēts, ka spriedze ir atslābusi un spēja novērtēt dzīves skaistumu atdzīvināta. Ir atgriezies optimisms un dzīvesprieks.

Šīs perpektīves izmaiņas arī pēc floutinga paliek kopā ar tevi. Nereti klienti pēc floutinga apmeklējuma saka, ka nekad vēl nav jutušies tik atbrīvoti. Tas vien jau liecina par lielisku iemeslu izmēģināt floutinga pakalpojumus.

 

Komentāri (0)  |  2019-10-25 15:42  |  Skatīts: 2404x
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ